Jdi na obsah Jdi na menu
 


Kam jezdíme za volejbalem

Turnaj ve Vrbně pod Pradědem - 29.6.2013  Vůbec jsme o něm nevěděli, dostali jsme se na seznam týmů ohromnou náhodou, kdy jeden tým vypověděl účast.. Dali jsme se dohromady během dvou dnů s cílem si jít zahrát, protože jsme dva měsíce (někteří) nesáhli na balon..  Nečekané druhé místo na turnaji ve Vrbně pod Pradědem... a nakonec z toho bylo úžasné druhé místo :)

Krásně prožitý den s příjemnými lidmi ve velice přátelském prostředí - za to díky pořadatelům.

Hráli jsme v sestavě:

Ruda Schönecker, František Jedlička, Mates Schiffner, Dan Horký, Romča Němcová, Milka Horká a na postu nehrajícího blokaře Lenička Horká ;)

Nezbývá, než se těšit na další ročník.

Chlumec nad Cidlinou - 9. - 11.8.2013 Tohoto turnaje se účastníme relativně pravidelně. Je to jeden z největších antukových turnajů v republice, který se nám podařilo v roce 2008 vyhrát. Letos se zúčastnili tito hráči: Dan Horký, Viktor Stiak, Franta Jedlička a jeho kamarád Marek (těžko říct jak dál), Marek Benda (čest jeho kotníku) a za něžné pohlaví Romča Němcová a Miluška Horká, dokonce si s námi zahrál i Saša Mráz, poté co si Máry Benda udělal v prvním zápasu skupiny po prvních pěti míčích výron jako sviňa :D. Jinak se nikomu nic zásadního nestalo, ale ze skupiny jsme se neprobojovali. Ovšem naše dvoudenní chlumecká příprava byla opět na jedničku..

 Vidnava - 31.8.2013 Na pozvání starostky Evy Pavličíkové se nedalo reagovat jinak, než se sbalit a odjet směr Vidnava. Turnaj to byl kouzelný, vše v režii pořadatele ;).Naše sestava sice neodpovídala té chlumecké, ovšem svým zaujetím pro hru a 100% nasazením se nám podařilo všechny soupeře zdolat a zvítězit s putovním pohárem v ruce, což nás k naší radosti zavázalo k opětovné účasti :).turnaj-vidnava-1.jpg

Hráli jsme ve zkušené sestavě:

Daniel Horký

Miluše Horká

Josef Pilný

Mgr. Jana Krhánková a v neposlední řadě naše sluníčko

Šimon Šemro

turnaj-vidnava-2.jpg

 

 

 

Celkem se zúčastnilo pět týmů..

 

 

 

turnaj-vidnava-3.jpg

 

A hurááááááááááá pro první cenu :D

 

 

 

 

 

 

 

 

Přerov - Vlkoš 7.9.2013

Na tento turnaj jsme byli pozváni banánem, tj. Radek Gregor abychom doplnili třemi hráči jeho tým. Z Jeseníku jsme se vypravili vyzvednout Františka Šalplachtu a vyrazili směr Vlkoš. Cesta uběhla rychle vzhledem k tomu, že Františkovu zálibu ve vtipech málokdo překoná... :D

Hrálo se venku na umělce i antuce týmů bylo 16 a hrálo se na 4 skupiny. Ze skupiny jsme postoupli s přehledem, nicméně systém nebyl formou finálových zápasů, což nás ve finále mrzelo.. Po osmi odehraných zápasech jsme totiž s hrůzou v očích zjistili, že jsme druzí a to rozdílem jednoho míče..

:D

Prostě když se daří, tak se daří... ;)