Jdi na obsah Jdi na menu
 


Veterán Cup 2019/2020

Mikulovice 19. 9. 2020


 

Základní skupina

 

1. B

VO Pohoda Jeseník :  Jasná Zpráva

1 : 1

(25:23, 18:25)

1. A

VK Mikulovice : Útočné Čivavy

1 : 1

(25: 18, 15:25) 

2. B

TJ Zlaté Hory :  VK Sport Mikulovice

2 : 0

(25:22, 25:23)

2. A

NO a CO : VK Staré Město

2 : 0

(25:22, 27:25)

3. B

VO Pohoda Jeseník :  NO a CO

2 : 0

(25:20, 25:17)

3. A

Jasná Zpráva : Útočné Čivavy

2 : 0

(25:21, 25:21)

4. B

NO a CO :  TJ Zlaté Hory

1 : 1

(21: 25, 25: 21)

4. A

Útočné Čivavy : VK Staré Město

2 : 0

(25:16, 25:15)

5. B

VO Pohoda Jeseník Útočné Čivavy

0 : 2

(12:25, 23:25)

5. A

VK Sport Mikulovice :  Jasná Zpráva

2 : 0

(25:23, 25:22)

6. B

NO a CO :     VK Sport Mikulovice

0 : 2

(16:25, 18:25)

6. A

TJ Zlaté Hory :  VK Staré Město

2 : 0

(25:21, 25:12)

7. B

VK Sport Mikulovice :  VO Pohoda Jeseník

2 : 0

(25:21, 25:12)

7. A

VK Staré Město : Jasná Zpráva

0 : 2

(22:25, 16:25)

8. B

Jasná Zpráva  :  NO a CO

2 : 0

(25:20, 25:19)

8. A

Útočné Čivavy : TJ Zlaté Hory

2 : 0

(25:14, 25:22)

9. B

VK Staré Město :  VK Sport Mikulovice

0 : 2

(19:25, 15:25)

9. A

TJ Zlaté Hory : VO Pohoda Jeseník

2 : 0

(25:21, 25:17)

10. B

Jasná Zpráva  :  TJ Zlaté Hory

1 : 1

(25:21, 18:25)

10. A

Útočné Čivavy : NO a CO

2 : 0

(25:17, 27:25)

11. A

VK Staré Město : VO Pohoda Jeseník

0 : 2

(20:25, 17:25)

 

 

 

 

 

 

Pořadí

Tým

Z

Sety

Body

1.

TJ Sport Mikulovice

6

9:3

16

2.

Útočné Čivavy

6

9:3

14

3.

TJ Zlaté Hory

6

8:4

12

4.

Jasná zpráva

6

8:4

10

5.

VO Pohoda Jeseník

6

5:6

8

6.

NO a CO

6

3:9

6

7.

VK Staré Město

6

0:12

4

 

 

 

Pořadí

Tým

Z

Sety

Body

celkové

Body 5. T

Body 6. T

Pořadí v jednotlivých T.

1.

Útočné Čivavy

36

62:13

53         

8

14

1,1,2,1,1,2

2.

VO Pohoda Jeseník

36

49:26

38

7

8

3,2,3,5,2,5

3.

Jasná zpráva

36

43:32

36

5

10

4,5,4,2,4,4

4.

VK Staré Město

36

46:32

34

6

4

5,4,1,3,3,7

5.

TJ Zlaté Hory

36

38:37

34

1

12

2,3,5,4,8,3

6.

TJ Sport Mikulovice

36

25:50

28

4

16

8,7,7,6,5,1

7.

NO a CO

36

11:65

14

3

6

7,8,8,8,6

8.

Vidnava

30

23:39

13

2

0

6,6,6,7,7

 

 

fotografie z 18.1.2020: https://ovkjesenik.rajce.idnes.cz/Veterani_18.1.2020/

 

Mikulovice 15. 2. 2020


 

Základní skupina

 

1. B

Vidnava - Jasná zpráva

0 : 2

(7:15, 10:15)

1. A

NO a CO - Útočné  Čivavy

0 : 2

(9: 15, 6:15) 

2. B

Pohoda - Zlaté  Hory

1 : 1

(8:15, 15:4)

2. A

Mikulovice - Staré Město 

0 : 2

(7:15, 8:15)

3. B

Jasná zpráva - Pohoda

0 : 2

(5:15, 11:15)

3. A

Útočné  Čivavy - Mikulovice

2 : 0

(15:7, 15:7)

4. B

Zlaté  Hory -  Vidnava

0 : 2

(11: 15, 12: 15)

4. A

Staré Město  - NO a CO

2 : 0

(15:6, 15:10)

5. B

Zlaté  Hory - Jasná zpráva

0 : 2

(8:15, 9:15)

5. A

Staré Město  - Útočné  Čivavy

0 : 2

(11:15, 14:15)

6. B

Vidnava - Pohoda

0 : 2

(4:15, 10:15)

6. A

NO a CO - Mikulovice

1 : 1

(7:15, 15:14)

 


 

 Čtvrtfinále

 

1A-4B

Útočné  Čivavy - Zlaté  Hory

2 : 0

(25:14, 25:23)

2B-3A

Jasná zpráva - Mikulovice

2 : 0

(25:23, 25:19)

1B-4A

Pohoda - NO a CO

2 : 0

(25:21, 25:16)

2A-3B

Staré Město  - Vidnava

 2  : 0

(25 :15, 25:9)

 


Dolní část tabulky

 5 – 8 místo

 

 

Zlaté  Hory - Mikulovice

0 : 2

(24:25, 20:25)

 

NO a CO - Vidnava

2 : 1

(23:25, 25:24, 15:13)

o 7. místo

Zlaté  Hory - Vidnava

0 : 2

(21:25, 21:25)

o 5. místo

Mikulovice - NO a CO

2 : 0

(25:19, 25:14)

 

 Horní část tabulky

 1 – 4 místo

 

 

 

Útočné Čivavy - Jasná zpráva

2 : 0

(25:24, 25:22)

 

Pohoda - Staré Město 

2 : 1

(25:19, 21:25, 15:14)

o 3. místo

Jasná zpráva - Staré Město 

0 : 2

(21:25, 17:25)

o 1. místo

Útočné Čivavy - Pohoda

2 : 0

(25:23, 25:24)

 

 

Pořadí

Tým

Z

Sety

Body

1.

Útočné Čivavy

6

12:0

8

2.

VO Pohoda Jeseník

6

9:4

7

3.

VK Staré Město

6

9:4

6

4.

Jasná zpráva

6

6:6

5

5.

TJ Sport Mikulovice

6

5:7

4

6.

NO a CO

6

3:10

3

7.

Vidnava

6

5:8

2

8.

TJ Zlaté Hory

6

1:11

1

 

Pořadí

Tým

Z

Sety

Body

celkové

Body 5. T

Pořadí v jednotlivých T.

1.

Útočné Čivavy

30

53:10

39

8

1,1,2,1,1

2.

VK Staré Město

30

46:20

30

6

5,4,1,3,3

3.

VO Pohoda Jeseník

30

44:20

30

7

3,2,3,5,2

4.

Jasná zpráva

30

35:28

26

5

4,5,4,2,4

5.

TJ Zlaté Hory

30

30:33

22

1

2,3,5,4,8

6.

Vidnava

30

23:39

13

2

6,6,6,7,7

7.

TJ Sport Mikulovice

30

16:47

12

4

8,7,7,6,5

8.

NO a CO

30

8:56

8

3

7,8,8,8,6